makijaż

Kosmetyki do makijażu, a niski budżet

Mnogość kosmetyków na sklepowych półkach przyprawia o zawrót głowy. Ceny są różnorakie, ale jak się okazuje nie trzeba być milionerką, by cieszyć się dobrymi kosmetykami i ciekawym makijażem.

Kosmetyki podstawowe

Kosmetyki - kosmetykimlodziezowe.pl
Kosmetyki

Nastolatki często dysponują ograniczonym budżetem na kosmetyki. Szukają więc kosmetyków, które przy niskich cenach spełnią ich oczekiwania co do wymarzonego make-upu. Jeśli szukamy podkładów, które sprawdzą się przy cerze tłustej, sięgnijmy po te marki Manhattan z serii „Clearface Antibacterial” – kryją niedoskonałości, trzymając się na twarzy długi czas. Są wyjątkowo odporne na ścieranie i wysokie temperatury. Podobnie z kosmetykami Ireny Eris z serii „Under twenty”. Jeśli szukamy lżejszych podkładów, które nadadzą skórze satynowy wygląd – sięgnijmy po kosmetyki Golden Rose. Marka ma swej ofercie fluidy matujące, nawilżające i rozświetlające. Aby makijaż utrwalić, sięgnijmy po puder transparentny. Znajdziemy je w ofercie Essence, Rimmel i Kobo. Puder transparentny jest o tyle fajnym kosmetykiem, że jego składniki matujące są bezbarwne, a co za tym idzie puder nie tworzy na twarzy nieestetycznej maski, a stapia się ze skórą. Powyższe marki proponują nam również bronzery, róże i rozświetlacze, którymi uzupełnisz makijaż.

Coś dla oka, coś dla ust

Makijaż - kosmetykimlodziezowe.plDopełnieniem idealnego makijażu będą kosmetyki do oczu i ust. Znajdziemy je w ofercie każdej marki kosmetycznej. Jeśli jednak chcemy cieszyć się trwałym make-upem za względnie niską cenę, wybierzmy produkty marki Bell. Jednym z ich ciekawszych produktów jest pomadka trwale barwiąca usta. Nie wysusza ona ust, nadaje subtelny odcień, który utrzymuje się na ustach przez wiele godzin, a co najważniejsze nie zostawia śladów chociażby na naczyniach. Jeśli chcemy zachwycać ekscentrycznym makijażem ust, sięgnijmy po matową szminkę marki Wibo – jest ona dostępna w kilku wyrazistych kolorach, które uświetnią i ożywią rutynowy make-up. Co ważne, szminka nie ściera się, mimo że wymaga precyzji w aplikacji. Jeśli natomiast lubimy eksperymentować z makijażem oczu, fajnym rozwiązaniem będzie kupno którejś z palet cieni marki Essence. Mnogość kolorów, kompozycji kolorystycznych oraz całkiem niezła jakość kosmetyków, są wystarczającą zachętą do zakupu. Niektóre z palet znajdują się przepięknych designerskich opakowaniach, które mogą być ozdobą naszej kosmetyczki.